Polska, półgrosz koronny, 1408–1410

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:58:00
314767
Opis: Polska - Władysław Jagiełło (1386–1434), półgrosz koronny, 1408–1410, Kraków, Aw: Korona, + MONE (lilia) WLADISLAI; Rw: Orzeł, + REGIS (lilia) POLONIE (lilia)
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 21.3 mm, 1.76 g, patyna
Literatura: Frynas P.16.1/7, Kop. 359, Kubiak typ XI, Pawlikowski XII.5.8 (BR)

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 1207

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  640 zł
4)  520 zł
5)  440 zł
6)  200 zł
7)  180 zł
8)  170 zł
9)  165 zł
10)  160 zł
11)  155 zł
12)  145 zł
13)  140 zł
14)  125 zł
15)  85 zł
16)  75 zł