Polska, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:53:00
314773
Opis: Polska, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kątach naprzemiennie kulka i pierścień z kulką, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.2 mm, 1.15 g, rzadki typ monety, bardzo podobny do egzemplarzy znanych ze skarbu ze Słuszkowa, bardzo ładnie zachowany

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1163

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  450 zł
4)  400 zł
5)  320 zł
6)  270 zł
7)  230 zł
8)  220 zł
9)  200 zł
10)  150 zł
11)  140 zł
12)  130 zł
13)  120 zł
14)  115 zł
15)  105 zł
16)  100 zł
17)  90 zł