Polska, grosz, 1597

Polska, grosz, 1597

Polska, grosz, 1597

Cena wylicytowana: 1 900 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 21:11:00
315160
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, grosz, 1597, Poznań, POLO na końcu legendy rewersu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo rzadki
Literatura: H.-Cz. 7351 (R3), Kop. 744 (R5), Kopicki (ZIIIW) 209 (R5), Tyszkiewicz 15 mk

Cena końcowa: 1 900 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 2071

1)  1 900 zł
2)  1 850 zł
3)  1 750 zł
4)  1 700 zł
5)  900 zł
6)  860 zł
7)  720 zł
8)  700 zł
9)  660 zł
10)  460 zł
11)  410 zł
12)  390 zł
13)  380 zł
14)  370 zł
15)  360 zł