Grecja i posthellenistyczne, diobol, VI-V w. pne

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:23:00
314675
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Milet, diobol, VI-V w. pne, Aw: Głowa lwa w lewo, Rw: Ornament w formie czterolistnego kwiatu wewnątrz kwadratu incusum
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 9.6 mm, 1.10 g
Literatura: SNG Cop. 944-951

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 673

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  310 zł
4)  270 zł
5)  200 zł
6)  190 zł
7)  180 zł
8)  175 zł
9)  155 zł
10)  150 zł
11)  120 zł
12)  110 zł
13)  95 zł