Polska, odznaka służby porządkowej getta (?)

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 22:21:20
314698
Opis: Polska - II wojna Światowa, odznaka służby porządkowej getta (?), Gwiazda wokół której ORDNUNGSDIENST, odznaka mocowana na słupek, brak słupka
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz (?), 23.4 mm, 5.29 g, patyna

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1192

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  600 zł
4)  180 zł
5)  170 zł
6)  165 zł
7)  160 zł
8)  150 zł
9)  145 zł
10)  95 zł
11)  85 zł
12)  80 zł
13)  75 zł
14)  70 zł
15)  65 zł
16)  60 zł