Niemcy, medal na pamiątkę odsłonięcia pomnika z okazji 100. rocznicy Bitwy Narodów, 1913
Zakończenie: 31-12-2020 22:17:00
315070
Opis: | Niemcy - Wilhelm II (1888–1918), medal na pamiątkę odsłonięcia pomnika z okazji 100. rocznicy Bitwy Narodów, 1913, Aw: pomnik śpiącego lwa, wyżej zachodzące słońce i data 1813, w otoku GLEIWITZER • KRIEGERDENKMAL - GOLD • GAB • ICH • FÜR • EISEN, Rw: Herb Gliwic, z boków 19-13, na dole sygnatura J.Breitkopf-Cosel, w otoku JUBILÄUMSGABE DER GLEIWITZER BÜRGERSCHAFT ZUR VERSCHÖNERUNG DER STADT |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 30.0 mm, 12.73 g |
Literatura: | Sakwerda s. 67 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 203