Bizancjum, solidus, 542-565
Zakończenie: 31-12-2020 20:05:20
Bizancjum, solidus, 542-565
315026
Opis: | Bizancjum - Justynian I 527–565, solidus, 542-565, Konstantynopol, Aw: Popiersie cesarza na wprost, D N IVSTINIANVS P P AVG; Rw: Anioł na wprost z krzyżem i globem, VICTORIA AVGGG, oficyna Δ, u dołu CONOB |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | złoto, 4.46 g, niedobicie przy obrzeżu, ale pięknie zachowany, minimalne uszkodzenie obrzeża na awersie |
Literatura: | DOC 9, MIB 7, Sear 140, Sommer 4.3 |
Cena wywoławcza: 2 300 zł
Cena szacunkowa: 3 750 zł
Ilość odsłon: 404