Francja, medal pamiątkowy Federacji Międzysojuszniczej Byłych Kombatantów (Fédération interalliée des anciens combattants), 1920–1940

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 22:16:40
315071
Opis: Francja - XX wiek, medal pamiątkowy Federacji Międzysojuszniczej Byłych Kombatantów (Fédération interalliée des anciens combattants), 1920–1940, Aw: Personifikacja Francji (?) siedząca w lewo, trzymająca dwa wieńce, AUXILIAIRE FEMININE DE LA FÉDÉRATION INTERALLIÉE DES ANCIENS COMBATTANTS, w odcinku F.I.D.A.C., Rw: Wieniec, w którym VERS LA PAIX / PAR LA CONCORDE / ET LA PIÉTÉ DU SOUVENIR / – / PARIS FRANCE / –, na obrzeżu nabite BRONZE
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 48.9 mm, 54.75 g, uderzenie przy krawędzi

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 229

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  50 zł
4)  50 zł
5)  38 zł