Wielka Brytania, medal z królową Wiktorią, (1839)

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 22:18:20
314848
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria (1837–1901), medal z królową Wiktorią, (1839), Aw: Głowa Wiktorii w lewo, na odcięciu sygnatura W. WYON R. A., VICTORIA D: G: BRITANNIARUM REGINA F: D:, Rw: Wiktoria i lew kroczący w lewo, DIRIGE DEUS - GRESSUS MEOS., w odcinku MDCCCXXXIX., niżej sygnatura W.WYON R.A.
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 86.9 mm, 294.13 g, bity stemplami lustrzanymi, drobne ryski w tle, medal w eleganckim pudełku, efektowny

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 359

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  155 zł
5)  150 zł