Niemcy, zestaw 3 odznaczeń

Niemcy, zestaw 3 odznaczeń

Niemcy, zestaw 3 odznaczeń

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 22:17:20
314788
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), zestaw 3 odznaczeń, w skład zestawu wchodzi austriacki Krzyż Wojskowy Karola (Karl-Truppenkreuz) oraz niemieckie Krzyż Honorowy dla Walczących na Froncie (Ehrenkreuz für Frontkämpfer) sygnowany W.D. oraz Krzyż Honorowy dla Wdów i Sierot po Poległych (Ehrenkreuz für die Witwen und Eltern Gefallener) lub Krzyż Honorowy dla Osieroconych (Ehrenkreuz für Hinterbliebene) sygnowany G&S
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk, żelazo brązowione, żelazo czernione, razem 3 sztuki
Literatura: Barac 359, Niemann 7.01.01.1, 7.01.03

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 221

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  60 zł