Aukcja nr 49 (49-50)
USD/PLN: 3.060 | EUR/PLN: 4.140 | data: 25-02-2012
572 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.f, wyśmienity stan zachowania, delikatna patyna |
I UNC |
500 zł 750 zł
573 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.f, wyśmienity stan zachowania, delikatna patyna |
I UNC |
500 zł 550 zł
574 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1932, Anglia, Głowa Kobiety Parchimowicz 116b, pięknie zachowane |
I/I- UNC/UNC- |
300 zł 600 zł
575 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki, Parchimowicz117, bardzo ładne |
I/I- UNC/UNC- |
300 zł 650 zł
576 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1934, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118a, wyśmienite |
I UNC |
400 zł 3 200 zł
577 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118a, pięknie zachowane |
I UNC |
300 zł 480 zł
578 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118d, rzadkie i pięknie zachowane |
I/I- UNC/UNC- |
300 zł 800 zł
579 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118d, rzadkie i ładnie zachowane, delikatna patyna |
I/I- UNC/UNC- |
300 zł 420 zł
580 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114a, piękne |
I/I- UNC/UNC- |
2 000 zł 3 200 zł
581 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114a, bardzo ładne |
I- UNC- |
1 250 zł 1 600 zł
582 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114c, moneta w pudełku NGC z certyfikatem AU 53, rzadkie |
II/II+ EF/EF+ |
4 000 zł 4 400 zł
583 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115b, moneta wybita głębokim stemplem w pudełku PCGS z certyfikatem AU 58, rzadkie i ładnie zachowane, patyna |
I-/II+ UNC-/EF+ |
10 000 zł 8 000 zł
584 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115a, bardzo ładne |
I- UNC- |
1 000 zł 800 zł
585 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109d, piękne, delikatna patyna |
I UNC |
1 250 zł 2 100 zł
586 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109d, piękne |
I UNC |
1 250 zł 2 200 zł
587 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109d, bardzo ładne |
I- UNC- |
750 zł 750 zł
588 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1934, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110c, bardzo ładne |
I/I- UNC/UNC- |
200 zł 220 zł
589 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111b, rzadki rocznik, ładnie zachowane |
1 750 zł 2 300 zł
590 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107b, moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 64, bardzo ładne |
I UNC |
1 000 zł 1 400 zł
591 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, na rewersie wypukły napis PRÓBA, srebro 21.98 g, Parchimowicz P-155a, wybito 100 sztuk, bardzo rzadkie |
8 000 zł 9 500 zł