Aukcja nr 43

USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
Jesteś w: A43  POLSKA
662 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107.b, piękny egzemplarz
1 000 zł
1 100 zł
663 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 000 zł
1 000 zł
664 II Rzeczpospolita 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107.b, piękne
750 zł
650 zł
665 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 groszy 1931, Warszawa, Parchimowicz 103.c, piękne i rzadki rocznik
3 500 zł
666 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 groszy 1934, Warszawa, Parchimowicz, 103.f, rzadkie, patyna
600 zł
750 zł
667 II Rzeczpospolita 1918-1939
2 grosze 1930, Warszawa, Parchimowicz 102.e, piękne, patyna
500 zł
668 II Rzeczpospolita 1918-1939
2 grosze 1936, Warszawa, Parchimowicz 102.k, piękne, patyna
250 zł
200 zł
669 II Rzeczpospolita 1918-1939
komplet 2 groszówek, 1923, 1925, 1927, 1928, 1930, 1931, 1932, 1933, 1934, 1935, 1936, 1937, 1938 i 1939 Warszawa, Parchimowicz 102.a-n, łącznie 14 sztuk
II-/I
800 zł
1 700 zł
670 II Rzeczpospolita 1918-1939
grosz 1925, Warszawa, Parchimowiczwy 101.b, wyśmienity stan zachowania
400 zł
671 II Rzeczpospolita 1918-1939
grosz 1925, Warszawa, Parchimowicz 101.b, bardzo ładny
300 zł
240 zł
672 II Rzeczpospolita 1918-1939
grosz 1927, Warszawa, Parchimowicz 101.c, wyśmienicie zachowany
400 zł
673 II Rzeczpospolita 1918-1939
grosz 1927, Warszawa, Parchimowicz 101.c, wyśmienicie zachowany, patyna
400 zł
674 II Rzeczpospolita 1918-1939
grosz 1928, Warszawa, Parchimowicz 101.d, piękny, delikatna patyna
300 zł
240 zł
675 II Rzeczpospolita 1918-1939
grosz 1930, Warszawa, Parchimowicz 101.e, piękny, patyna
750 zł
676 II Rzeczpospolita 1918-1939
grosz 1931, Warszawa, Parchimowicz 101.f, piękny, patyna
500 zł
677 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
100 złotych 1925, Mikołaj Kopernik, srebro 24.43 g, Parchimowicz P-167.a, nakład 100 sztuk, piękna i bardzo rzadka moneta, patyna
30 000 zł
36 000 zł
678 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
50 złotych (bez nazwy nominału) 1924, Klęczący Piast, miedź 10.32 g, Parchimowicz P-165.a, nakład 105 sztuk, rzadkie i ładne
12 500 zł
15 000 zł
679 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
20 złotych 1925, Bolesław Chrobry, bez napisu PRÓBA, miedź 3.35 g, Parchimowicz P-163.e, nakład nieznany, patyna
7 500 zł
6 000 zł
680 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
10 złotych 1933, Jan III Sobieski, bez napisu PRÓBA, srebro 21.94 g, Parchimowicz P-153.b, nakład 100 sztuk, moneta wybita stemplem lustrzanym, wyśmienity egzemplarz
12 500 zł
12 000 zł
681 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
10 złotych 1933, Jan III Sobieski, bez napisu PRÓBA, srebro 22.12 g, Parchimowicz P-153.b, nakład 100 sztuk, moneta wybita stemplem lustrzanym, lekko czyszczona, ale ..
12 500 zł