Aukcja nr 43
USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
244 | Gdańsk w oblężeniu 1577 grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, odmiana z kawką na rewersie wybity w czasie, gdy zarządcą mennicy był W. Tallemann, T. 12, bardzo rzadki i piękny egzemplarz, patyna |
2 500 zł 6 500 zł