Aukcja nr 43
USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
687 | Wolne Miasto Gdańsk 5 guldenów 1923, Utrecht, Kościół Marii Panny, Parchimowicz 65.a, piękny stan zachowania, patyna |
II+ EF+ |
1 500 zł 1 500 zł
688 | Wolne Miasto Gdańsk 5 guldenów 1927, Berlin, Kościół Marii Panny, Parchimowicz 65.b, rzadkie i pięknie zachowane, patyna |
I-/II+ UNC-/EF+ |
3 000 zł 4 400 zł
689 | Wolne Miasto Gdańsk 2 guldeny 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 63.b, moneta wybita stemplem lustrzanym, bardzo ładna, patyna |
I/I- UNC/UNC- |
2 000 zł 1 600 zł
690 | Wolne Miasto Gdańsk 2 guldeny 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 63.a, moneta w pudełku NGC - MS 62, ładnie zachowane |
I/I- UNC/UNC- |
1 000 zł 1 000 zł
691 | Wolne Miasto Gdańsk gulden 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 61.a, bardzo ładny, patyna |
I/I- UNC/UNC- |
300 zł 240 zł
692 | Wolne Miasto Gdańsk gulden 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 61.a, ładny, patyna |
II+ EF+ |
250 zł 200 zł
693 | Wolne Miasto Gdańsk gulden 1932, Parchimowicz 62, piękny |
I- UNC- |
300 zł 360 zł
694 | Wolne Miasto Gdańsk 1/2 guldena 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 59.a, patyna |
I/I- UNC/UNC- |
250 zł | |
695 | Wolne Miasto Gdańsk 1/2 guldena 1932, Berlin, Parchimowicz 60, piękny egzemplarz |
I- UNC- |
250 zł 320 zł
696 | Wolne Miasto Gdańsk 10 fenigów 1932, Berlin, Parchimowicz 58, moneta w pudełku GCN - MS 65, bardzo ładne, patyna |
I UNC |
125 zł 220 zł
697 | Wolne Miasto Gdańsk 5 fenigów 1923, Berlin, Parchimowicz 55.a, piękne |
I UNC |
300 zł 240 zł
698 | Wolne Miasto Gdańsk 5 fenigów 1923, Berlin, Parchimowicz 55.a, bardzo ładne |
I UNC |
125 zł 220 zł
699 | Wolne Miasto Gdańsk 5 fenigów 1928, Berlin, Parchimowicz 55.d, rzadki rocznik |
II+ EF+ |
150 zł 140 zł
700 | Wolne Miasto Gdańsk 5 fenigów 1932, Berlin, Parchimowicz 56, moneta w pudełku NGC -MS 62, bardzo ładna, patyna |
I UNC |
125 zł 160 zł
701 | Wolne Miasto Gdańsk 2 fenigi 1923, Berlin, Parchimowicz 54.a, moneta wybita stemplem lustrzanym |
I UNC |
750 zł | |
702 | Wolne Miasto Gdańsk 2 fenigi 1926, Berlin, Parchimowicz 54.b, piękny egzemplarz |
I UNC |
400 zł 320 zł
703 | Wolne Miasto Gdańsk fenig 1923, Berlin, Parchimowicz 53.f, moneta wybita stemplem lustrzanym |
I UNC |
750 zł 1 400 zł
704 | Wolne Miasto Gdańsk fenig 1923, Berlin, Parchimowicz 53.a |
I/I- UNC/UNC- |
125 zł 140 zł
705 | Wolne Miasto Gdańsk fenig 1926, Berlin, Parchimowicz 53.b, piękny |
I UNC |
300 zł 360 zł
706 | Wolne Miasto Gdańsk fenig 1929, Berlin, Parchimowicz 53.c, wyśmienity egzemplarz, patyna |
I UNC |
125 zł 400 zł