Aukcja nr 43

USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
579 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, kropka przed pochodnią, złoto 3.49 g, Plage 269, Fr. 114, bardzo ładnie zachowany
5 500 zł
6 500 zł
580 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, moneta w pudełku NGC - AU 58, bardzo ładny egzemplarz
2 000 zł
3 000 zł
581 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, minimalnie justowana, patyna
2 000 zł
2 100 zł
582 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, patyna
1 500 zł
1 500 zł
583 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, moneta w pudełku NGC z certyfikatem MS 63, piękny egzemplarz, patyna
1 500 zł
3 400 zł
584 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, moneta w pudełku GCN - MS 62, minimalnie justowane, ale bardzo ładne
1 500 zł
2 100 zł
585 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, bardzo ładne
1 500 zł
2 000 zł
586 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, ale nietypowe cyfry 1 w dacie, patyna
1 250 zł
2 400 zł
587 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, lekko justowane, zapiłowanie na rancie
500 zł
420 zł
588 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273 var , rzadka odmiana Pogoń bez pochwy na miecz, patyna
II+/I-
EF+/UNC-
800 zł
1 300 zł
589 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273 var, rzadka odmiana Pogoń bez pochwy na miecz, uszkodzenie rantu
400 zł
550 zł
590 Powstanie Listopadowe 1830-1831
3 grosze 1831, Warszawa, Iger PL.31.1.a, Plage 282, nierównomierna patyna
II-/III+
EF-/VF+
200 zł
600 zł
591 Powstanie Listopadowe 1830-1831
3 grosze 1831, Warszawa, Iger PL.31.1.a, Plage 282, patyna
250 zł
460 zł
592 Powstanie Listopadowe 1830-1831
pamiątkowe pudełko z monetami i banknotem Powstania Listopadowego oklejone ozdobnym papierem koloru wiśniowego z wytłoczoną datą 1831\. We wnętrzu pudełka w zagłębien..
10 000 zł
10 000 zł