Aukcja nr 43

USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
Jesteś w: A43  POLSKA
682 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
10 złotych 1933, Romuald Traugutt, bez napisu PRÓBA, srebro 21.96 g, Parchimowicz P-155.b, nakład 100 sztuk, moneta wybita stemplem lustrzanym, nieznaczne ślady czysz..
12 500 zł
683 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
5 złotych 1936, Żaglowiec, na rewersie wypukły napis PRÓBA, srebro 10.98 g, Parchimowicz P-148.b, nakład nieznany, moneta wybita stemplem lustrzanym, bardzo rzadkie
7 500 zł
14 000 zł
684 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
1 złotych 1928, nominał w wieńcu, tombak 5.72 g, Parchimowicz P-125.b wybito 8 sztuk, pięknie zachowany egzemplarz bardzo rzadkiej monety, patyna
10 000 zł
21 500 zł
685 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
1 złoty 1928, nominał w wieńcu bez napisu PRÓBA, nikiel 6.83 g, Parchimowicz P-126.a, nakład 35 sztuk, rzadkie
3 000 zł
3 600 zł
686 II Rzeczpospolita 1918-1939 / Monety próbne
5 groszy 1929, Warszawa, moneta wybita dla uczestników II Zjazdu Numizmatyków i Medalografów Polskich w Poznaniu 3.VI.1929, brąz 2.92 g, Parchimowicz P-109.a, nakład ..
10 000 zł
8 000 zł
687 Wolne Miasto Gdańsk
5 guldenów 1923, Utrecht, Kościół Marii Panny, Parchimowicz 65.a, piękny stan zachowania, patyna
1 500 zł
1 500 zł
688 Wolne Miasto Gdańsk
5 guldenów 1927, Berlin, Kościół Marii Panny, Parchimowicz 65.b, rzadkie i pięknie zachowane, patyna
I-/II+
UNC-/EF+
3 000 zł
4 400 zł
689 Wolne Miasto Gdańsk
2 guldeny 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 63.b, moneta wybita stemplem lustrzanym, bardzo ładna, patyna
I/I-
UNC/UNC-
2 000 zł
1 600 zł
690 Wolne Miasto Gdańsk
2 guldeny 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 63.a, moneta w pudełku NGC - MS 62, ładnie zachowane
I/I-
UNC/UNC-
1 000 zł
1 000 zł
691 Wolne Miasto Gdańsk
gulden 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 61.a, bardzo ładny, patyna
I/I-
UNC/UNC-
300 zł
240 zł
692 Wolne Miasto Gdańsk
gulden 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 61.a, ładny, patyna
250 zł
200 zł
693 Wolne Miasto Gdańsk
gulden 1932, Parchimowicz 62, piękny
300 zł
360 zł
694 Wolne Miasto Gdańsk
1/2 guldena 1923, Utrecht, Koga, Parchimowicz 59.a, patyna
I/I-
UNC/UNC-
250 zł
695 Wolne Miasto Gdańsk
1/2 guldena 1932, Berlin, Parchimowicz 60, piękny egzemplarz
250 zł
320 zł
696 Wolne Miasto Gdańsk
10 fenigów 1932, Berlin, Parchimowicz 58, moneta w pudełku GCN - MS 65, bardzo ładne, patyna
125 zł
220 zł
697 Wolne Miasto Gdańsk
5 fenigów 1923, Berlin, Parchimowicz 55.a, piękne
300 zł
240 zł
698 Wolne Miasto Gdańsk
5 fenigów 1923, Berlin, Parchimowicz 55.a, bardzo ładne
125 zł
220 zł
699 Wolne Miasto Gdańsk
5 fenigów 1928, Berlin, Parchimowicz 55.d, rzadki rocznik
150 zł
140 zł
700 Wolne Miasto Gdańsk
5 fenigów 1932, Berlin, Parchimowicz 56, moneta w pudełku NGC -MS 62, bardzo ładna, patyna
125 zł
160 zł
701 Wolne Miasto Gdańsk
2 fenigi 1923, Berlin, Parchimowicz 54.a, moneta wybita stemplem lustrzanym
750 zł