Aukcja nr 43

USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
Jesteś w: A43  POLSKA
622 Monety zaboru rosyjskiego Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
15 kopiejek = 1 złoty 1833, Petersburg, Plage 399, Bitkin 1113, wady bicia, ale pięknie zachowane
800 zł
850 zł
623 Monety zaboru rosyjskiego Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
15 kopiejek = 1 złoty 1836, Warszawa, ładnie zachowane, patyna
400 zł
700 zł
624 Monety zaboru rosyjskiego Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
15 kopiejek = 1 złoty 1837, Warszawa, Plage 408, Bitkin 1170, wyśmienicie zachowane, patyna
1 500 zł
2 700 zł
625 Monety zaboru rosyjskiego Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, Bitkin 1172, patyna
II/II-
EF/EF-
200 zł
220 zł
626 Monety zaboru rosyjskiego Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, Plage 416, Bitkin 1122, patyna
300 zł
750 zł
627 Monety zaboru rosyjskiego Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
3 kopiejki 1852, Warszawa, Plage 467, Bitkin 857 (R),rzadkie
400 zł
420 zł
628 Monety zaboru rosyjskiego Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
kopiejka 1851, Warszawa, Plage 496, Bitkin 867, patyna
III+/II-
VF+/EF-
250 zł
200 zł
629 Monety zaboru rosyjskiego Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
kopiejka 1856, Warszawa, Plage 502, Bitkin 474, patyna
200 zł
630 Monety zaboru rosyjskiego Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1/2 kopiejki srebrem 1848, Warszawa, Plage 510 (R2), Bitkin 849 (R2), niezmiernie rzadka moneta w pięknym stanie zachowania, patyna
10 000 zł
26 000 zł
631 Monety niemieckich władz okupacyjnych dla terenów wschodnich
3 kopiejki 1916 / A, Berlin, Parchimowicz -, J. -, moneta wybita stemplem lustrzanym, bardzo rzadka
I/I-
UNC/UNC-
6 000 zł
632 Monety niemieckich władz okupacyjnych dla terenów wschodnich
3 kopiejki 1916 / A, Berlin, Parchimowicz 3.a, pięknie zachowany egzemplarz
250 zł
200 zł
633 Monety niemieckich władz okupacyjnych dla terenów wschodnich
2 kopiejki 1916 / A, Berlin, po obu stronach punca JCh, Parchimowicz -, J. -, piękny egzemplarz
200 zł
160 zł
634 II Rzeczpospolita 1918-1939
10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122, moneta w pudełku NGC - MS 62, piękna
1 500 zł
1 950 zł
635 II Rzeczpospolita 1918-1939
10 złotych 1934, Warszawa, Józef Piłsudski-Orzeł Strzelecki, Parchimowicz 123, bardzo ładne
500 zł
900 zł
636 II Rzeczpospolita 1918-1939
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.f, wyśmienity egzemplarz, delikatna patyna
500 zł
800 zł
637 II Rzeczpospolita 1918-1939
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124.f, piękne
I/I-
UNC/UNC-
250 zł
500 zł
638 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.a, piękny egzemplarz, rzadki w tak ładnym stanie
I/I-
UNC/UNC-
4 000 zł
3 200 zł
639 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.a, moneta w pudełku GCN - MS 62, bardzo ładne
2 000 zł
2 100 zł
640 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114.a, delikatna patyna
II+/I-
EF+/UNC-
1 000 zł
1 500 zł
641 II Rzeczpospolita 1918-1939
5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114.b, nieco nierównomierna patyna, ale bardzo ładne
2 000 zł
1 800 zł