Aukcja nr 43

USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
Jesteś w: A43  POLSKA
402 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw groszy koronnych 1607(rzadszy wariant z herbem Lewart pod koroną), 1608, 1609, 1610, 1612 i 1613 (dwie identyczne sztuki), razem 7 egzemplarzy, patyna
II/III
EF/VF
500 zł
480 zł
403 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw szelągów: 1592 Malbork, 1616 Wilno, 1622 Ryga , 1622 Kraków i 1623 Kraków, razem 5 sztuk, patyna
II/III
EF/VF
200 zł
404 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzeciak 1613, Gdańsk, wyśmienity stan zachowania, bardzo rzadki
1 250 zł
8 000 zł
405 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzeciak 1619, Kraków, nieznacznie wykruszony, ale piękny egzemplarz
250 zł
406 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw: trzeciak 1624 Łobżenica (T. 7 -rzadki), denar 1621 Kraków (T. 6 -rzadki) i denar 1623 Kraków, razem 3 sztuki, patyna
250 zł
340 zł
407 Zygmunt III Waza 1587-1632
dwudenar 1611, Wilno, Ivanauskas 1SV12-12, patyna
150 zł
280 zł
408 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1594, Gdańsk, dość duże lustro mennicze
300 zł
360 zł
409 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1605, Poznań, T.2
300 zł
240 zł
410 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1606, Poznań, T.4
350 zł
411 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1607, Poznań, T.5
400 zł
320 zł
412 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1608, Poznań, T.7
350 zł
280 zł
413 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar jednostronny 1609, Wschowa, T.9
400 zł
320 zł
414 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1613, Łobżenica, na awersie herb Bróg i końcówka daty 1 - 3, T.50, bardzo rzadki
2 500 zł
415 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1622, Łobżenica
250 zł
360 zł
416 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1622, Kraków, bardzo rzadka odmiana z pełną datą, patyna
300 zł
360 zł
417 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1623, Kraków, dość ładnie zachowany, patyna
150 zł
120 zł
418 Władysław IV Waza 1632-1648
dukat 1635, Toruń, Aw: Popiersie króla i napis wokoło VLAD IIII D G REX POL ET SVEC M D L R P, Rw: Herb Torunia i napis MONETA AVR CIVIT THORVNENSIS, złoto 3.47 g, H-..
20 000 zł
42 000 zł
419 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1634, Bydgoszcz, 28.40 g, Dav. 4326, T. 8, ciemna patyna
7 000 zł
5 600 zł
420 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1638, Toruń, 28.25 g, Dav. 4374, T. 6, delikatna patyna
7 000 zł
6 000 zł
421 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1640, Gdańsk, 28,50 g, odmiana z 7 listkami w gałązce nad herbem, Dav. 4356, T. 10, patyna
6 000 zł
6 800 zł