Aukcja nr 43

USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
Jesteś w: A43  POLSKA
282 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, patyna
400 zł
320 zł
283 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, patyna
450 zł
380 zł
284 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624, Bydgoszcz, patyna
III+/II-
VF+/EF-
300 zł
285 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624, Bydgoszcz
III+/II-
VF+/EF-
300 zł
286 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624/3, Gdańsk, lekko niecentrycznie wybity, ale bardzo ładny
500 zł
1 000 zł
287 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624/3, Gdańsk, odmiana z kropką pomiędzy cyframi 24
II/II+
EF/EF+
500 zł
480 zł
288 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1625, Gdańsk, na awersie odmiana napisu M D L R P, patyna
600 zł
1 100 zł
289 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1625, Gdańsk, na awersie odmiana napisu M D L R PR
250 zł
320 zł
290 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1595, Lublin, Aw: Popiersie króla i napis w otoku, Rw: Pod koroną nominał i tarcze herbowe, napis w otoku, H-Cz. 5034 (R3), T.40, bardzo rzadka i ładnie zacho..
10 000 zł
20 500 zł
291 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1596, Malbork, niezamknięta litera O w napisie GROS, patyna
350 zł
750 zł
292 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1596, Malbork, patyna
300 zł
240 zł
293 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1599, Malbork, na awersie mała głowa króla i nie wykończone litery DG, ładnie zachowany egzemplarz
500 zł
1 100 zł
294 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1601, Malbork, T.8, drobne uszkodzenie tła na rewersie, rzadki, patyna
III+/II-
VF+/EF-
800 zł
2 100 zł
295 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1623, Kraków, dość ładny egzemplarz z resztkami lustra menniczego
150 zł
120 zł
296 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1588, Olkusz, odmiana z literami CR przy koronie, Iger O.88.7.a (R6), bardzo rzadka moneta w ładnym stanie zachowania, patyna
2 500 zł
10 500 zł
297 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1588, Olkusz, odmiana z dużą głową króla, Iger O.88.6.e (R3), rysy w tle, ciemna patyna
750 zł
2 200 zł
298 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1588, Poznań, Iger P.88.3.a (R2), na awersie rysy w tle, patyna
400 zł
420 zł
299 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1588, Ryga, Iger. R.88.1.a (R1), Gerbaszewski 5, delikatna patyna
200 zł
320 zł
300 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Poznań, Iger P.89.1.a, ładny egzemplarz z ciemną patyną
250 zł
550 zł
301 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Ryga, Iger R.89.3.c (R),Gerbaszewski 23, nieco nierównomierna patyna
250 zł
280 zł