Aukcja nr 43
USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
322 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wschowa, Iger W.94.2.a (R) |
200 zł 180 zł
323 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV38-18, bardzo ładny, ciemna patyna |
II+ EF+ |
350 zł 480 zł
324 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Ryga, Iger R.94.1.f, Gerbaszewski 29, patyna |
II- EF- |
200 zł 160 zł
325 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, na awersie znak menniczy na końcu napisu, Iger O.95.1.c (R1), bardzo ładnie zachowany |
II+ EF+ |
500 zł 950 zł
326 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, na awersie znak menniczy na końcu napisu, Iger O.95.1.e (R1), ładny, patyna |
400 zł 700 zł
327 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, na awersie znak menniczy na końcu napisu, Iger O.95.1.b (R1), patyna |
II- EF- |
200 zł 460 zł
328 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, bardzo rzadka odmiana z herbem Lewart w tarczy pod popiersiem, Iger W.95.3.d (R5), bardzo ładnie zachowany, patyna |
1 500 zł 6 500 zł
329 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, data na awersie, Iger W.95.4.c (R) |
III+/II- VF+/EF- |
200 zł 420 zł
330 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, znak menniczy na awersie, Iger W.95.1.b (R),ciemna patyna |
II- EF- |
250 zł 420 zł
331 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, Iger L.95.6.b (R) |
250 zł 320 zł
332 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, herb Prus na dole rewersu, Iger V.95.3.a (R),Ivanauskas 5SV44-22, rysa na awersie, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
350 zł 280 zł
333 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, bez herbu Prus, Iger V.95.1.b, Ivanauskas 5SV40-19, ładny, ciemna patyna |
300 zł 400 zł
334 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Ryga, odmiana napisu LIV, Iger R.95.1.h (R), awers Gerbaszewski -, rewers Gerbaszewski 1 |
200 zł 360 zł
335 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.d, ciemna patyna |
II- EF- |
200 zł | |
336 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Poznań, typ trojaka jak Iger P.96.8 ale nie notowana odmiana napisu SIG DG REX, rzadki |
500 zł 400 zł
337 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Poznań, data u dołu rewersu i litery I - F H - R, na awersie napis SIG III.., Iger. P.96.8.e, patyna |
II- EF- |
250 zł 300 zł
338 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Poznań, data u dołu rewersu i litery I - F H - R, na awersie napis SIG 3.., awers Iger P.96.9a, rewers Iger P.98.8c, rzadki, patyna |
200 zł 260 zł
339 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Poznań, data na awersie, Iger P.96.3.a (R1), patyna |
III VF |
250 zł 280 zł
340 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Bydgoszcz, na rewersie litery I - F, S - C, Iger B.96.1.b, piękny portret króla, patyna |
II+ EF+ |
400 zł 900 zł
341 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Bydgoszcz, data na rewersie i litery I - F, S - C, H - R, Iger B.96.2.a |
200 zł 500 zł