Aukcja nr 43

USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
Jesteś w: A43  POLSKA
322 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Wschowa, Iger W.94.2.a (R)
200 zł
180 zł
323 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV38-18, bardzo ładny, ciemna patyna
350 zł
480 zł
324 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Ryga, Iger R.94.1.f, Gerbaszewski 29, patyna
200 zł
160 zł
325 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Olkusz, na awersie znak menniczy na końcu napisu, Iger O.95.1.c (R1), bardzo ładnie zachowany
500 zł
950 zł
326 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Olkusz, na awersie znak menniczy na końcu napisu, Iger O.95.1.e (R1), ładny, patyna
400 zł
700 zł
327 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Olkusz, na awersie znak menniczy na końcu napisu, Iger O.95.1.b (R1), patyna
200 zł
460 zł
328 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, bardzo rzadka odmiana z herbem Lewart w tarczy pod popiersiem, Iger W.95.3.d (R5), bardzo ładnie zachowany, patyna
1 500 zł
6 500 zł
329 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, data na awersie, Iger W.95.4.c (R)
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
420 zł
330 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, znak menniczy na awersie, Iger W.95.1.b (R),ciemna patyna
250 zł
420 zł
331 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Lublin, Iger L.95.6.b (R)
250 zł
320 zł
332 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wilno, herb Prus na dole rewersu, Iger V.95.3.a (R),Ivanauskas 5SV44-22, rysa na awersie, patyna
III+/II-
VF+/EF-
350 zł
280 zł
333 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wilno, bez herbu Prus, Iger V.95.1.b, Ivanauskas 5SV40-19, ładny, ciemna patyna
300 zł
400 zł
334 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Ryga, odmiana napisu LIV, Iger R.95.1.h (R), awers Gerbaszewski -, rewers Gerbaszewski 1
200 zł
360 zł
335 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.d, ciemna patyna
200 zł
336 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Poznań, typ trojaka jak Iger P.96.8 ale nie notowana odmiana napisu SIG DG REX, rzadki
500 zł
400 zł
337 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Poznań, data u dołu rewersu i litery I - F H - R, na awersie napis SIG III.., Iger. P.96.8.e, patyna
250 zł
300 zł
338 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Poznań, data u dołu rewersu i litery I - F H - R, na awersie napis SIG 3.., awers Iger P.96.9a, rewers Iger P.98.8c, rzadki, patyna
200 zł
260 zł
339 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Poznań, data na awersie, Iger P.96.3.a (R1), patyna
250 zł
280 zł
340 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Bydgoszcz, na rewersie litery I - F, S - C, Iger B.96.1.b, piękny portret króla, patyna
400 zł
900 zł
341 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Bydgoszcz, data na rewersie i litery I - F, S - C, H - R, Iger B.96.2.a
200 zł
500 zł