Aukcja nr 15
USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
285 | Zygmunt III Waza 1587-1632 dwudenar 1609, Wilno, Aw: Monogram królewski, Rw: Pogoń, Gum. 1275, Kurp. 1937 R3, T. 5. |
III VF |
100 zł 120 zł
286 | Zygmunt III Waza 1587-1632 dwudenar 1620, Wilno, j.w., Gum. 1281, Kurp. 1947 R1. |
I- UNC- |
80 zł | |
287 | Zygmunt III Waza 1587-1632 dwudenar 1621, Wilno, j.w., Gum. 1282, Kurp. 1951 R. |
I- UNC- |
80 zł | |
288 | Zygmunt III Waza 1587-1632 denar 1591, Wschowa, Aw: Orzeł, Rw: Herb Wschowy, Gum. 1485, Kurp 1834 R4, T. 20, duźa rzadkość. |
III VF |
550 zł 440 zł
289 | Zygmunt III Waza 1587-1632 denar 1594, Gdańsk, Aw: Orzeł Prus Królewskich (ręka z mieczem z lewej strony), Rw: Herb Gdańska, Gum. 1368, Kurp. 2204 R2, patyna. |
II+ EF+ |
250 zł 330 zł
290 | Zygmunt III Waza 1587-1632 denar 1595, Gdańsk, j.w., Gum. 1368, Kurp. 2205 R2. |
II- EF- |
120 zł 200 zł
291 | Zygmunt III Waza 1587-1632 denar jednostronny 1609, Wschowa, Tarcze herbowe, Gum. 1486, Kurp. 1847 R3, rzadki. |
III VF |
250 zł 200 zł