Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
Jesteś w: A15  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
dwudenar 1609, Wilno, Aw: Monogram królewski, Rw: Pogoń, Gum. 1275, Kurp. 1937 R3, T. 5. dwudenar 1609, Wilno, Aw: Monogram królewski, Rw: Pogoń, Gum. 1275, Kurp. 1937 R3, T. 5.
285 Zygmunt III Waza 1587-1632
dwudenar 1609, Wilno, Aw: Monogram królewski, Rw: Pogoń, Gum. 1275, Kurp. 1937 R3, T. 5.
100 zł
120 zł
286 Zygmunt III Waza 1587-1632
dwudenar 1620, Wilno, j.w., Gum. 1281, Kurp. 1947 R1.
80 zł
287 Zygmunt III Waza 1587-1632
dwudenar 1621, Wilno, j.w., Gum. 1282, Kurp. 1951 R.
80 zł
denar 1591, Wschowa, Aw: Orzeł, Rw: Herb Wschowy, Gum. 1485, Kurp 1834 R4, T. 20, duźa rzadkość. denar 1591, Wschowa, Aw: Orzeł, Rw: Herb Wschowy, Gum. 1485, Kurp 1834 R4, T. 20, duźa rzadkość.
288 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1591, Wschowa, Aw: Orzeł, Rw: Herb Wschowy, Gum. 1485, Kurp 1834 R4, T. 20, duźa rzadkość.
550 zł
440 zł
denar 1594, Gdańsk, Aw: Orzeł Prus Królewskich (ręka z mieczem z lewej strony), Rw: Herb Gdańska, .. denar 1594, Gdańsk, Aw: Orzeł Prus Królewskich (ręka z mieczem z lewej strony), Rw: Herb Gdańska, ..
289 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1594, Gdańsk, Aw: Orzeł Prus Królewskich (ręka z mieczem z lewej strony), Rw: Herb Gdańska, Gum. 1368, Kurp. 2204 R2, patyna.
250 zł
330 zł
denar 1595, Gdańsk, j.w., Gum. 1368, Kurp. 2205 R2. denar 1595, Gdańsk, j.w., Gum. 1368, Kurp. 2205 R2.
290 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1595, Gdańsk, j.w., Gum. 1368, Kurp. 2205 R2.
120 zł
200 zł
denar jednostronny 1609, Wschowa, Tarcze herbowe, Gum. 1486, Kurp. 1847 R3, rzadki.
291 Zygmunt III Waza 1587-1632
250 zł
200 zł