Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
Jesteś w: A15  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
245 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1617, Kraków, j.w., Gum. 983, Kurp. 525 R2.
60 zł
60 zł
trzykrucierzówka 1618, Kraków, j.w., Gum. 983, Kurp. 526 R4, T. 7, rzadki. trzykrucierzówka 1618, Kraków, j.w., Gum. 983, Kurp. 526 R4, T. 7, rzadki.
246 Zygmunt III Waza 1587-1632
trzykrucierzówka 1618, Kraków, j.w., Gum. 983, Kurp. 526 R4, T. 7, rzadki.
II/III
EF/VF
150 zł
400 zł
półtorak 1614, Bydgoszcz, Aw: Orzeł i napis, Rw: Jabłko królewskie i napis, Gum. 958, Kurp. 421 R3..
247 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1614, Bydgoszcz, Aw: Orzeł i napis, Rw: Jabłko królewskie i napis, Gum. 958, Kurp. 421 R3, T. 4, rzadki.
90 zł
160 zł
248 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1614, Bydgoszcz, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Jabłko królewskie i napis, Gum. 960, Kurp. 433.
30 zł
50 zł
249 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1614, Bydgoszcz, j.w., Gum. 959, Kurp. 426 R2, T. 1, rzadsza odmiana z końcówką daty 1 - 4 powyżej ramion krzyża.
40 zł
50 zł
250 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1619, Bydgoszcz, j.w., Gum. 969, Kurp. 475.
30 zł
półtorak 1619, Wilno, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Jabłko królewskie i napis, Gum. 1326, T. 15,.. półtorak 1619, Wilno, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Jabłko królewskie i napis, Gum. 1326, T. 15,..
251 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1619, Wilno, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Jabłko królewskie i napis, Gum. 1326, T. 15, Kurp. nie notuje tej odmiany napisowej Aw: SIG III DG REX P M D, Rw..
250 zł
210 zł
252 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1620, Bydgoszcz, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Jabłko królewskie i napis, Gum. 970, Kurp. 477 R.
25 zł
253 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1625, Bydgoszcz, j.w., Gum. 975, Kurp. 501 R1, rzadsza odmiana z herbem Półkozic bez tarczy.
40 zł
254 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1628 Elbląg, (okupacja szwedzka), Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Jabłko królewskie i napis, Bahr. 9326.
50 zł
65 zł
grosz 1593, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie i napis przedzielony znakiem menniczym \słoneczko, Rw:..
255 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1593, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie i napis przedzielony znakiem menniczym \słoneczko, Rw: Tarcze herbowe i napis przedzielony herbem Topór
350 zł
400 zł
grosz 1597, Poznań, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pięć tarcz herbowych w otoku napis i data.. grosz 1597, Poznań, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pięć tarcz herbowych w otoku napis i data..
256 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1597, Poznań, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pięć tarcz herbowych w otoku napis i data, Gum. 919, Kurp. 287 R5, duża rzadkość, patyna.
400 zł
410 zł
grosz 1598, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Trzy tarcze herbowe w otoku napis i da.. grosz 1598, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Trzy tarcze herbowe w otoku napis i da..
257 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1598, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Trzy tarcze herbowe w otoku napis i data, Gum. 929, Kurp. 302, T. 50, literka B na rewersie, ogromna rzadk..
III-
VF-
400 zł
430 zł
258 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1604, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Orzeł i napis, Gum. 935, Kurp. 322 R1.
60 zł
48 zł
grosz 1606, Kraków, j.w., Gum. 939, Kurp. 328 R, patyna. grosz 1606, Kraków, j.w., Gum. 939, Kurp. 328 R, patyna.
259 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1606, Kraków, j.w., Gum. 939, Kurp. 328 R, patyna.
60 zł
55 zł
260 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1611, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Gum. 1319, Kurp. 2077 R.
80 zł
65 zł
261 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1613, Kraków, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Orzeł i napis, Gum. 950, Kurp. 386 R3, T. 3, rzadki.
60 zł
60 zł
262 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1624, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum. 1374, Kurp. 2220 R, patyna.
II/III
EF/VF
70 zł
110 zł
263 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1624, Gdańsk, j.w., Gum. 1374, Kurp. 2221 R.
50 zł
42 zł
grosz 1625, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń w tarczy i napis, Gum. 1323, Kurp. 2.. grosz 1625, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń w tarczy i napis, Gum. 1323, Kurp. 2..
264 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1625, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Pogoń w tarczy i napis, Gum. 1323, Kurp. 2098 R2.
80 zł
110 zł