Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
Jesteś w: A15  POLSKA
216 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp. 557 R1, Wal. X.3, na awersie napis kończy znak ruszt.
60 zł
55 zł
trojak 1589, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp. 2119 R5, T. 20, rzad..
217 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp. 2119 R5, T. 20, rzadka odmiana z herbem Leliwa pod popiersiem.
200 zł
310 zł
trojak 1589, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Kurp. podobny 2492 R1, .. trojak 1589, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Kurp. podobny 2492 R1, ..
218 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Kurp. podobny 2492 R1, inna interpunkcja.
80 zł
110 zł
trojak 1589, Ryga, j.w., Kurp. 2495 R4, ciekawa odmiana z lilijkami po bokach III. trojak 1589, Ryga, j.w., Kurp. 2495 R4, ciekawa odmiana z lilijkami po bokach III.
219 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Ryga, j.w., Kurp. 2495 R4, ciekawa odmiana z lilijkami po bokach III.
120 zł
260 zł
trojak 1590, Ryga, j.w., Kurp. 2497 R1. trojak 1590, Ryga, j.w., Kurp. 2497 R1.
220 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Ryga, j.w., Kurp. 2497 R1.
80 zł
160 zł
221 Zygmunt III Waza 1587-1632
60 zł
50 zł
222 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1591, Poznań, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp. 595, Wal. III.10
60 zł
50 zł
223 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1591, Ryga, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Kurp. 2502 R.
60 zł
75 zł
trojak 1592, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp. 616 R3, Wal. LIX, p.. trojak 1592, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp. 616 R3, Wal. LIX, p..
224 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1592, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp. 616 R3, Wal. LIX, patyna.
100 zł
310 zł
225 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1592, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Kurp.2504 R, wyjątkowo piękny egzemplarz.
80 zł
110 zł
trojak 1593, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie poniżej dzbanuszek i napis w otoku, Rw: Herby i napis.. trojak 1593, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie poniżej dzbanuszek i napis w otoku, Rw: Herby i napis..
226 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie poniżej dzbanuszek i napis w otoku, Rw: Herby i napis; u dołu 9-3 przedzielone herbem Topór i znakiem menniczym \słoneczk..
800 zł
900 zł
227 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, Aw: Popiersie w koronie i napis, Aw: Herby i napis, Kurp. 778 R1, Wal. LIV.4
75 zł
80 zł
228 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Kurp. 2512 R.
I/II
UNC/EF
70 zł
55 zł
229 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie; poniżej znak menniczy przedzielający napis, Rw: Herby i napis, Kurp.793 Wal LXV.10 R5, T.12
400 zł
440 zł
230 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, Aw: Popiersie w koronie i napis zakończony znakiem menniczym \ruszt, Rw: Herby i napis
60 zł
50 zł
trojak 1595, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Kurp. 2515 R2, rzadka o..
231 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Kurp. 2515 R2, rzadka odmiana napisu na awersie LIV.
100 zł
95 zł
232 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Poznań, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp. 902 R, Wal. XXX.1
60 zł
75 zł
233 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Poznań, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp. 1015 R, Wal. XXXII.1, patyna.
60 zł
trojak 1597, Lublin, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp. 964 R, Wal. LXXIV.4.. trojak 1597, Lublin, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp. 964 R, Wal. LXXIV.4..
234 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp. 964 R, Wal. LXXIV.4, R2, rzadki, patyna.
250 zł
330 zł
trojak 1597, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp. 2145 R3, patyna. trojak 1597, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp. 2145 R3, patyna.
235 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Kurp. 2145 R3, patyna.
80 zł
105 zł