Aukcja nr 11
USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
409 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, j.w., Plage 269, Fr.114(43) |
600 zł 800 zł
410 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 272 |
I- UNC- |
300 zł 360 zł
411 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, j.w., Plage 272 |
II+ EF+ |
250 zł 200 zł
412 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 273 |
I- UNC- |
100 zł 165 zł
413 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, j.w., Plage 273 |
II+ EF+ |
100 zł 145 zł
414 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał wieńcu, Plage 276, stare złocenie ogniowe |
60 zł 75 zł
415 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 3 grosze 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 282 |
75 zł 60 zł
416 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 3 grosze 1831, Warszawa, j.w., Plage 282 |
III VF |
30 zł 25 zł
417 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 pamiątkowe pudełko z kompletem monet i banknotem Powstania Listopadowego, oklejone ozdobnym papierem koloruwiśniowego. Na wieczku wytłoczony orzeł oraz ozdobna złocon.. |
2 500 zł 2 000 zł
418 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, Aw: Herb Krakowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 294 |
120 zł 105 zł
419 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3 ruble= 20 złotych 1834, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 299, Fr.111(40) |
550 zł 640 zł
420 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3 ruble= 20 złotych 1837, Petersburg, j.w., Plage 305, Fr.111(40) |
550 zł 620 zł
421 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla= 10 złotych 1833, Petersburg, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 313 |
150 zł 120 zł
422 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla= 10 złotych 1835, Petersburg, j.w., wyjątkowo piękny stan zachowania |
I- UNC- |
250 zł 420 zł
423 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla= 10 złotych 1841, Warszawa, j.w., Plage 341 |
III VF |
125 zł 105 zł
424 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 rubel 1844, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 432 |
80 zł 65 zł
425 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 rubel 1847, Warszawa, j.w., Plage 438 |
III VF |
80 zł 75 zł
426 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3/4 rubla= 5 złotych, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 361 |
II- EF- |
80 zł 140 zł
427 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3/4 rubla= 5 złotych 1841, Warszawa, j.w., Plage 369 |
III VF |
80 zł 65 zł
428 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 połtina 1846, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage -, nie notowana odmiana; na rewersie: MOHETΛ |
100 zł 115 zł