Aukcja nr 11

USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
Jesteś w: A11  POLSKA
409 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, j.w., Plage 269, Fr.114(43)
600 zł
800 zł
410 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 272
300 zł
360 zł
411 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, j.w., Plage 272
250 zł
200 zł
412 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 273
100 zł
165 zł
413 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, j.w., Plage 273
100 zł
145 zł
414 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał wieńcu, Plage 276, stare złocenie ogniowe
60 zł
75 zł
415 Powstanie Listopadowe 1830-1831
3 grosze 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 282
75 zł
60 zł
416 Powstanie Listopadowe 1830-1831
3 grosze 1831, Warszawa, j.w., Plage 282
30 zł
25 zł
417 Powstanie Listopadowe 1830-1831
pamiątkowe pudełko z kompletem monet i banknotem Powstania Listopadowego, oklejone ozdobnym papierem koloruwiśniowego. Na wieczku wytłoczony orzeł oraz ozdobna złocon..
2 500 zł
2 000 zł
418 Wolne Miasto Kraków
1 złoty 1835, Wiedeń, Aw: Herb Krakowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 294
120 zł
105 zł
419 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3 ruble= 20 złotych 1834, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 299, Fr.111(40)
550 zł
640 zł
420 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3 ruble= 20 złotych 1837, Petersburg, j.w., Plage 305, Fr.111(40)
550 zł
620 zł
421 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla= 10 złotych 1833, Petersburg, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 313
150 zł
120 zł
422 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla= 10 złotych 1835, Petersburg, j.w., wyjątkowo piękny stan zachowania
250 zł
420 zł
423 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla= 10 złotych 1841, Warszawa, j.w., Plage 341
125 zł
105 zł
424 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
rubel 1844, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 432
80 zł
65 zł
425 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
rubel 1847, Warszawa, j.w., Plage 438
80 zł
75 zł
426 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3/4 rubla= 5 złotych, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 361
80 zł
140 zł
427 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3/4 rubla= 5 złotych 1841, Warszawa, j.w., Plage 369
80 zł
65 zł
428 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
połtina 1846, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage -, nie notowana odmiana; na rewersie: MOHETΛ
100 zł
115 zł