Aukcja nr 11
USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
419 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3 ruble= 20 złotych 1834, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 299, Fr.111(40) |
550 zł 640 zł
420 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3 ruble= 20 złotych 1837, Petersburg, j.w., Plage 305, Fr.111(40) |
550 zł 620 zł
421 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla= 10 złotych 1833, Petersburg, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 313 |
150 zł 120 zł
422 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla= 10 złotych 1835, Petersburg, j.w., wyjątkowo piękny stan zachowania |
I- UNC- |
250 zł 420 zł
423 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla= 10 złotych 1841, Warszawa, j.w., Plage 341 |
III VF |
125 zł 105 zł
424 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 rubel 1844, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 432 |
80 zł 65 zł
425 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 rubel 1847, Warszawa, j.w., Plage 438 |
III VF |
80 zł 75 zł
426 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3/4 rubla= 5 złotych, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 361 |
II- EF- |
80 zł 140 zł
427 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3/4 rubla= 5 złotych 1841, Warszawa, j.w., Plage 369 |
III VF |
80 zł 65 zł
428 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 połtina 1846, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage -, nie notowana odmiana; na rewersie: MOHETΛ |
100 zł 115 zł
429 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 połtina 1854, Warszawa, j.w., Plage 452 |
III VF |
35 zł 36 zł
430 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 30 kopiejek= 2 złote 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 378, moneta rzadka w tym staniezachowania |
80 zł 145 zł
431 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 25 kopiejek= 50 groszy 1848, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 387 |
III VF |
40 zł 60 zł
432 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 25 kopiejek 1857, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 455, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
200 zł 340 zł
433 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 25 kopiejek 1857, Warszawa, j.w., Plage 455 |
II+ EF+ |
150 zł 185 zł
434 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 20 kopiejek= 40 groszy 1850, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 396 |
III VF |
40 zł 44 zł
435 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 15 kopiejek= 1 złoty 1833, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 399 |
II- EF- |
50 zł 65 zł
436 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 15 kopiejek= 1 złoty 1836, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 406 |
40 zł 40 zł
437 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 15 kopiejek= 1 złoty 1839, Warszawa, j.w., Plage 412 |
III VF |
40 zł | |
438 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 10 kopiejek 1855, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 458, rzadka |
150 zł 360 zł