Aukcja nr 11
USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
408 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, Aw: Stojący rycerz z mieczem i pękiem strzał oraz napis, Rw: Napis w ozdobnej ramce,Plage 270, Fr. 114(43) |
600 zł 700 zł
409 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, j.w., Plage 269, Fr.114(43) |
600 zł 800 zł
410 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 272 |
I- UNC- |
300 zł 360 zł
411 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, j.w., Plage 272 |
II+ EF+ |
250 zł 200 zł
412 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 273 |
I- UNC- |
100 zł 165 zł
413 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, j.w., Plage 273 |
II+ EF+ |
100 zł 145 zł
414 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał wieńcu, Plage 276, stare złocenie ogniowe |
60 zł 75 zł
415 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 3 grosze 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 282 |
75 zł 60 zł
416 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 3 grosze 1831, Warszawa, j.w., Plage 282 |
III VF |
30 zł 25 zł
417 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 pamiątkowe pudełko z kompletem monet i banknotem Powstania Listopadowego, oklejone ozdobnym papierem koloruwiśniowego. Na wieczku wytłoczony orzeł oraz ozdobna złocon.. |
2 500 zł 2 000 zł