Aukcja nr 11

USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
Jesteś w: A11  POLSKA  Stefan Batory 1576-1586
143 Stefan Batory 1576-1586
dukat 1586, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Fr.3, Kurp.397 R2, zasztyftowanadziura
IV+
F+
500 zł
400 zł
144 Stefan Batory 1576-1586
talar 1585, mennica Nagybanya, Aw: Półpostać w zbroi i koronie i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis,Dav.8457, Kurp.242 R4, typowa dla tych talarów wada bla..
1 700 zł
2 100 zł
145 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1580, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Gum.752, Kurp.280 Rl
60 zł
65 zł
146 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Olkusz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Gum.704, Kurp.155 Rl
60 zł
80 zł
147 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Wilno, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Gum.756, Kurp.301 Rl
50 zł
75 zł
148 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Wilno, j.w., Gum.758, Kurp.305 Rl
50 zł
65 zł
149 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herby i napis, Gum.813, Kurp.443 Rl
60 zł
80 zł
150 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1583, Ryga, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Rygi, Gum.809, Kurp.432 Rl, uszkodzenia w tle
100 zł
200 zł
151 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1579, Gdańsk, Aw: Orzeł Prus Królewskich i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum.788, Kurp.373 R
40 zł
30 zł
152 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1584, Wilno, Aw: Monogram i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum.745, Kurp.268 R
IV+
F+
40 zł
153 Stefan Batory 1576-1586
dwudenar 1579, Mitawa, Aw: Monogram, Rw: Pogoń, H-Cz.630 R, Kurp.251 R3, T.5
80 zł
160 zł
154 Stefan Batory 1576-1586
denar 1585, Gdańsk, Aw: Orzeł, Rw: Herb Gdańska, Gum.786, Kurp.371 R2
200 zł
160 zł