Aukcja nr 11
USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
378 | Księstwo Warszawskie 1/3 talara 1811, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Plage 110 |
80 zł 90 zł
379 | Księstwo Warszawskie 1/3 talara 1814, Warszawa, j.w., Plage 113 |
III VF |
70 zł 85 zł
380 | Księstwo Warszawskie 10 groszy 1813, Warszawa, Aw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 103 |
40 zł 80 zł
381 | Księstwo Warszawskie 5 groszy 1811 IS, Warszawa, Aw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 94, przebitka na 1/24 talarapruskiego |
II+ EF+ |
80 zł 85 zł
382 | Księstwo Warszawskie 5 groszy 1811 IB, Warszawa, j.w., Plage 96, przebitka na 1/24 talara pruskiego |
80 zł | |
383 | Księstwo Warszawskie 5 groszy 1811 IB, Warszawa, j.w., Plage 96, litery nieco węższe i wyższe |
80 zł 65 zł
384 | Księstwo Warszawskie 5 groszy 1812 IB, j.w., Plage 98, przebitka na 1/24 talara pruskiego; wyjątkowo piękny stan zachowania |
I UNC |
200 zł 320 zł