Aukcja nr 11

USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
Jesteś w: A11  POLSKA  August II 1697-1733
282 August II 1697-1733
5 dukatów 1733, Drezno, Aw: Popiersie w wieńcu laurowym i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis,Merseb.-, Fr.-, Kop.160.IIL3 -RRR-, niezmiernie rzadka moneta ..
6 000 zł
8 200 zł
283 August II 1697-1733
dukat koronacyjny 1697, Drezno, Aw: Ręka z szablą i napis, Rw: Insygnia koronacyjne i napis, Merseb.1400,Fr.2830(2526)
1 500 zł
1 200 zł
284 August II 1697-1733
talar 1702, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis. Rw: Wielopolowa tarcza herbowa na tle krzyża św. Andrzejai napis, Merseb.1434, Dav.l614
3 500 zł
2 800 zł
285 August II 1697-1733
talar 1706, Drezno, Aw: Popiersie w wieńcu laurowym i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Dav.2649, Merseb. 1453
1 000 zł
1 150 zł
286 August II 1697-1733
talar 1707, Drezno, j.w., Dav.2649, Merseb. 1453
800 zł
920 zł
287 August II 1697-1733
talar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Insygnia koronacyjne i napisy, Rw: Król na koniu, Dav.2655, Merseb. 1490
1 500 zł
1 400 zł
288 August II 1697-1733
talar 1727, Drezno, Aw: Napis, Rw: Cyprys i napis, Dav.2661, Merseb.1658, monety wybita z okazji śmierci królowejKrystyny Eberhardyny
1 200 zł
1 250 zł
289 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1706, Aw: Popiersie w wieńcu laurowym i napis, Rw: Wielopolowe tarcze herbowe i napis,Dav.821, Merseb.1451, tak zwany Coselgulden; ładna stara pat..
500 zł
700 zł
290 August II 1697-1733
szóstak 1702, Lipsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Gum.2055, Merseb. 1652
100 zł
115 zł
291 August II 1697-1733
szóstak 1702, Lipsk, j.w., Gum.2055, Merseb.1652
100 zł
105 zł
292 August II 1697-1733
1/12 talara 1704, Drezno, Aw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Rw: Napisy i wieniec, Merseb.1614, Kop.l38.lD.4
60 zł
50 zł