Aukcja nr 11
USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
227 | Władysław IV 1633-1648 8 dukatów 1644, Gdańsk (donatywa), Aw: Półpostać króla w zbroi i koronie oraz napis, Rw: Panorama miasta i napis,H-Cz.1845 (10 dukatów), Kurp.263 KS, jedna z piękniej.. |
III VF |
20 000 zł 16 000 zł
228 | Władysław IV 1633-1648 3 dukaty 1647, Gdańsk (donatywa), Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Panorama Gdańska i napis, H-Cz. 1865 R2,Kurp.247 R3, na awersie punca D wpisana w romb, 10.04 g. |
III VF |
6 000 zł | |
229 | Władysław IV 1633-1648 dukat 1635, Toruń, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Torunia i napis, H-Cz. 1762 R4, Fr.58(50), T.40 |
2 000 zł 2 750 zł
230 | Władysław IV 1633-1648 talar 1633, Bydgoszcz, Aw: Półpostać w zbroi, koronie i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Gum.1544,Dav.4326 |
900 zł 1 050 zł
231 | Władysław IV 1633-1648 talar 1633, Bydgoszcz, j.w., Gum.1544, Dav.4326, odmiana napisu |
III VF |
700 zł 840 zł
232 | Władysław IV 1633-1648 talar 1633, Toruń, Aw: Półpostać króla w zbroi, koronie i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Gum.1610, Dav.4374, starapatyna, drobne rysy na awersie |
1 200 zł 1 650 zł
233 | Władysław IV 1633-1648 talar 1634, Toruń, j.w., Gum.1610, Dav.4374 |
III VF |
1 000 zł 1 250 zł
234 | Władysław IV 1633-1648 talar 1635, Bydgoszcz, Aw: Półpostać króla w zbroi, koronie i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis,Gum. 1546, Dav.4326 |
III VF |
700 zł 760 zł
235 | Władysław IV 1633-1648 talar 1635, Bydgoszcz, j.w., Gum. 1546, Dav.4326, odmiana napisu; rysa na awersie |
III VF |
700 zł 620 zł
236 | Władysław IV 1633-1648 talar 1635, Toruń, Aw: Półpostać króla w zbroi, koronie i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Gum.1610, Dav.4374, wadablachy |
III VF |
800 zł 720 zł
237 | Władysław IV 1633-1648 talar 1637, Toruń, j.w., Gum. 1611, Dav.4374 |
III VF |
800 zł 940 zł
238 | Władysław IV 1633-1648 talar 1637, Toruń, Aw: Półpostać króla w zbroi, koronie i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Gum.1611, Dav.4374,odmiana napisu; minimalny ślad po uchu |
III VF |
600 zł 980 zł
239 | Władysław IV 1633-1648 talar 1638, Toruń, j.w., Gum.1612, Dav.4374 |
III VF |
750 zł 1 300 zł
240 | Władysław IV 1633-1648 talar 1640, Gdańsk, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum.1588, Dav.4356 |
III VF |
1 000 zł 1 500 zł
241 | Władysław IV 1633-1648 talar 1641, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Gum. 1552,Dav.4330, minimalne ślady korozji na awersie |
II- EF- |
1 200 zł 2 050 zł
242 | Władysław IV 1633-1648 talar 1641, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Gum.1589, Dav.4356, plamy po korozji |
III VF |
900 zł 980 zł
243 | Władysław IV 1633-1648 talar 1642, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w koronie i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Gum. 1553,Dav.4329, minimalny ślad po uchu |
III VF |
700 zł 920 zł
244 | Władysław IV 1633-1648 talar 1642, Toruń, Aw: Półpostać króla w zbroi, koronie i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Gum.1616, Dav.4375 |
1 400 zł 4 050 zł