Aukcja nr 11
USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
374 | Wolne Miasto Gdańsk grosz 1812, Gdańsk, Aw: Herb Gdańska, Rw: Napis, Plage 49, próba w czystym srebrze, piękna patyna |
I UNC |
500 zł 540 zł
375 | Wolne Miasto Gdańsk grosz 1812, Gdańsk, j.w., Plage 49 |
100 zł 80 zł
376 | Wolne Miasto Gdańsk szeląg 1808, Gdańsk, Aw: Herb Gdańska, Rw; Napis, Plage 46 |
III VF |
80 zł 65 zł
493 | Wolne Miasto Gdańsk 10 guldenów 1935, nikiel |
3 800 zł 3 050 zł
494 | Wolne Miasto Gdańsk 5 guldenów 1927, srebro |
I UNC |
1 000 zł 1 400 zł
495 | Wolne Miasto Gdańsk 5 guldenów 1935, nikiel |
750 zł 800 zł
496 | Wolne Miasto Gdańsk 2 guldeny 1932, srebro |
I UNC |
750 zł 1 150 zł
497 | Wolne Miasto Gdańsk 10 fenigów 1920, mała liczba 10 |
50 zł 65 zł