Aukcja nr 11

USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
Jesteś w: A11  POLSKA  Wolne Miasto Gdańsk
374 Wolne Miasto Gdańsk
grosz 1812, Gdańsk, Aw: Herb Gdańska, Rw: Napis, Plage 49, próba w czystym srebrze, piękna patyna
500 zł
540 zł
375 Wolne Miasto Gdańsk
grosz 1812, Gdańsk, j.w., Plage 49
100 zł
80 zł
376 Wolne Miasto Gdańsk
szeląg 1808, Gdańsk, Aw: Herb Gdańska, Rw; Napis, Plage 46
80 zł
65 zł
493 Wolne Miasto Gdańsk
10 guldenów 1935, nikiel
3 800 zł
3 050 zł
494 Wolne Miasto Gdańsk
5 guldenów 1927, srebro
1 000 zł
1 400 zł
495 Wolne Miasto Gdańsk
5 guldenów 1935, nikiel
750 zł
800 zł
496 Wolne Miasto Gdańsk
2 guldeny 1932, srebro
750 zł
1 150 zł
497 Wolne Miasto Gdańsk
10 fenigów 1920, mała liczba 10
50 zł
65 zł