Aukcja nr 11
USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
388 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1818, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 2, Fr.105(34) |
I- UNC- |
1 400 zł 1 850 zł
389 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1818, Warszawa, j.w., Plage 2, Fr.l05(34) |
1 100 zł 1 450 zł
390 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1817, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 11, Fr.106(35) |
II- EF- |
850 zł 1 050 zł
391 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1817, Warszawa, j.w., Plage 11, Fr.106(35) |
700 zł 820 zł
392 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1818, Warszawa, j.w., Plage 12, Fr.106(35) |
700 zł 760 zł
393 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1820, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 23, Dav.248 |
1 800 zł 2 050 zł
394 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1821, Warszawa, j.w., Plage 24 -R-, Dav.248 |
1 500 zł 1 450 zł
395 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1823, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 26, Dav.248 |
II- EF- |
1 800 zł 1 600 zł
396 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1829, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 37, drobne rysy |
100 zł 145 zł
397 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1829, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 72 |
100 zł 170 zł
398 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1830, Warszawa, j.w., Plage 73 |
II+ EF+ |
125 zł 140 zł
399 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1832, Warszawa, j.w., Plage 77 -R- |
I- UNC- |
200 zł 520 zł
400 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1840, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 106 |
I UNC |
40 zł | |
401 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 groszy 1840, Warszawa. Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 140, wyjątkowo piękny stan zachowania |
I UNC |
100 zł | |
402 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 3 grosze 1826 z miedzi krajowej, Warszawa, Aw: Orzeł, Rw: Napis, Petersburg- nowe bicie z 1859 r. |
II+ EF+ |
125 zł 100 zł
403 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 3 grosze 1827 z miedzi krajowej, Warszawa, j.w., Plage 164, moneta niezwykle rzadka w tym stanie zachowania |
100 zł 190 zł
404 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 grosz 1818, Warszawa, Aw: Orzeł, Rw: Nominał, Petersburg- nowe bicie z 1859 r. |
I UNC |
150 zł 200 zł
405 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 grosz 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 254 |
II- EF- |
40 zł | |
406 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 grosz 1839, Warszawa, j.w., Petersburg- nowe bicie z 1859 r. |
I UNC |
100 zł 105 zł
407 | Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 grosz 1823 z miedzi krajowej, Warszawa, Aw: Orzeł, Rw: Napis, Petersburg- nowe bicie z 1859 r. |
I- UNC- |
100 zł 130 zł