Aukcja nr 11

USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
388 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1818, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 2, Fr.105(34)
1 400 zł
1 850 zł
389 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1818, Warszawa, j.w., Plage 2, Fr.l05(34)
1 100 zł
1 450 zł
390 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1817, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 11, Fr.106(35)
850 zł
1 050 zł
391 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1817, Warszawa, j.w., Plage 11, Fr.106(35)
700 zł
820 zł
392 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1818, Warszawa, j.w., Plage 12, Fr.106(35)
700 zł
760 zł
393 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 złotych 1820, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 23, Dav.248
1 800 zł
2 050 zł
394 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 złotych 1821, Warszawa, j.w., Plage 24 -R-, Dav.248
1 500 zł
1 450 zł
395 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 złotych 1823, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 26, Dav.248
1 800 zł
1 600 zł
396 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1829, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 37, drobne rysy
100 zł
145 zł
397 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1829, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 72
100 zł
170 zł
398 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1830, Warszawa, j.w., Plage 73
125 zł
140 zł
399 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1832, Warszawa, j.w., Plage 77 -R-
200 zł
520 zł
400 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1840, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 106
40 zł
401 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 groszy 1840, Warszawa. Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 140, wyjątkowo piękny stan zachowania
100 zł
402 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
3 grosze 1826 z miedzi krajowej, Warszawa, Aw: Orzeł, Rw: Napis, Petersburg- nowe bicie z 1859 r.
125 zł
100 zł
403 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
3 grosze 1827 z miedzi krajowej, Warszawa, j.w., Plage 164, moneta niezwykle rzadka w tym stanie zachowania
100 zł
190 zł
404 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
grosz 1818, Warszawa, Aw: Orzeł, Rw: Nominał, Petersburg- nowe bicie z 1859 r.
150 zł
200 zł
405 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 grosz 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 254
40 zł
406 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 grosz 1839, Warszawa, j.w., Petersburg- nowe bicie z 1859 r.
100 zł
105 zł
407 Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 grosz 1823 z miedzi krajowej, Warszawa, Aw: Orzeł, Rw: Napis, Petersburg- nowe bicie z 1859 r.
100 zł
130 zł