Aukcja nr 11
USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
429 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 połtina 1854, Warszawa, j.w., Plage 452 |
III VF |
35 zł 36 zł
430 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 30 kopiejek= 2 złote 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 378, moneta rzadka w tym staniezachowania |
80 zł 145 zł
431 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 25 kopiejek= 50 groszy 1848, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 387 |
III VF |
40 zł 60 zł
432 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 25 kopiejek 1857, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 455, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
200 zł 340 zł
433 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 25 kopiejek 1857, Warszawa, j.w., Plage 455 |
II+ EF+ |
150 zł 185 zł
434 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 20 kopiejek= 40 groszy 1850, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 396 |
III VF |
40 zł 44 zł
435 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 15 kopiejek= 1 złoty 1833, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 399 |
II- EF- |
50 zł 65 zł
436 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 15 kopiejek= 1 złoty 1836, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 406 |
40 zł 40 zł
437 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 15 kopiejek= 1 złoty 1839, Warszawa, j.w., Plage 412 |
III VF |
40 zł |
438 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 10 kopiejek 1855, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 458, rzadka |
150 zł 360 zł
439 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 dienieżka 1852, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 515, stara patyna |
I- UNC- |
50 zł 55 zł
440 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 zestaw połuszek 1855 i 1861, Warszawa, Aw: Monogram, Rw: Nominał, Plage 535, 538 |
40 zł 240 zł
441 | Okupacja ziem polskich podczas I Wojny Światowej 3 kopiejki 1916, Berlin, J.603, moneta bardzo rzadka w tym stanie zachowania |
I UNC |
100 zł 200 zł
442 | Okupacja ziem polskich podczas I Wojny Światowej 1 kopiejka 1916, Berlin, J.601, moneta bardzo rzadka w tym stanie zachowania |
I UNC |
80 zł 85 zł
443 | Okupacja ziem polskich podczas I Wojny Światowej 1 kopiejka 1916, Hamburg, J.601, moneta werniksowana |
II+ EF+ |
40 zł |
444 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 i 20 złotych 1925, Bolesław Chrobry, złoto |
I UNC |
560 zł 580 zł
445 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1932, Warszawa, Głowa Kobiety |
I UNC |
40 zł 30 zł
446 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety |
I UNC |
40 zł 42 zł
447 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski |
I UNC |
100 zł 155 zł
448 | Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt |
I UNC |
120 zł 210 zł