Aukcja nr 11
USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
349 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Plage 371 |
500 zł 520 zł
350 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 złote 1767, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Plage 311 |
100 zł 100 zł
351 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 złote 1775, Warszawa, j.w., Plage 326 |
100 zł 110 zł
352 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 złote 1779, Warszawa, j.w., Plage 331 |
II- EF- |
100 zł 135 zł
353 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 złote 1787, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Plage 339 |
125 zł 100 zł
354 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 złote 1788, Warszawa, j.w., Plage 340 |
II+ EF+ |
125 zł 165 zł
355 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 złote 1789, Warszawa, j.w., Plage 341, drobne rysy |
80 zł |
356 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 złote 1790, Warszawa, j.w., Plage 342, pęknięty stempel |
III- VF- |
100 zł | |
357 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1766, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Plage 272 |
II- EF- |
80 zł 85 zł
358 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1776, Warszawa, j.w., Plage 284 |
III VF |
40 zł 50 zł
359 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Plage 296, ślady justowania |
60 zł 50 zł
360 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1790, Warszawa, j.w., Plage 297 |
I- UNC- |
100 zł 240 zł
361 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1790, Warszawa, j.w., Plage 297, justowana |
I- UNC- |
90 zł 70 zł
362 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1766, Warszawa, Aw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 244 |
II- EF- |
40 zł 30 zł
363 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1766, Warszawa, j.w., Plage 243 |
III VF |
35 zł 36 zł
364 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1767, Warszawa, j.w., Plage 245 |
II- EF- |
60 zł 65 zł
365 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1767, Warszawa, j.w., Plage 245 |
III VF |
40 zł 36 zł
366 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne 1785, Warszawa, j.w., Plage 270, Kurp.400, T.18 -R-, bardzo ciemna patyna |
40 zł 85 zł
367 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy 1788, Warszawa, Aw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 233 |
40 zł 60 zł
368 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy 1792, Warszawa, j.w., Plage 238, Kop.394.I.6a -RR- |
80 zł 105 zł