Aukcja nr 11
USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
329 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1768, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Dav. 1619, Plage 382 |
III VF |
700 zł 640 zł
330 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1770, Warszawa, j.w., Dav.l619, Plage 385, T.15 |
1 000 zł | |
331 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1773, Warszawa, j.w., Dav. 1619, Plage 388, T.12 |
III VF |
800 zł 720 zł
332 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1774, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Dav.l619, Plage 390, T.12,drobne wady blachy |
800 zł | |
333 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1775, Warszawa, j.w., Dav.l619, Plage 391 |
II- EF- |
900 zł 1 200 zł
334 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1777, Warszawa, j.w., Dav. 1619, Plage 395 |
III VF |
700 zł 680 zł
335 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1778, Warszawa, j.w., Dav.l619, Plage 397 |
800 zł 760 zł
336 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1780, Warszawa, j.w., Dav.l619, Plage 401, T.15, rysy w tle |
III VF |
600 zł 540 zł
337 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1781, Warszawa, j.w., Dav.l619, Plage 402, T.20 |
1 000 zł 1 050 zł
338 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1782, Warszawa, j.w., Dav.l619, Plage 403, T.40, rocznik bardzo rzadko występujący w handlu |
III- VF- |
1 000 zł | |
339 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1783, Warszawa, j.w., Dav.l620, Plage 404 |
III VF |
600 zł 580 zł
340 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1784, Warszawa, j.w., Dav.l620, Plage 405 |
III VF |
700 zł 680 zł
341 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Dav. 1621. Plage 407, stangabinetowy; moneta niezwykle rzadka w tym stanie zachowania |
I- UNC- |
3 000 zł 4 000 zł
342 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Dav.1621, Plage 408, stara patyna |
600 zł 560 zł
343 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1794, Warszawa, j.w., Dav.l623, Plage 373 |
500 zł 400 zł
344 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1795, Warszawa, j.w., Dav.l623, Plage 374 |
500 zł 400 zł
345 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1768, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Plage 355 |
500 zł 760 zł
346 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1778, Warszawa, j.w., Plage 364 |
III VF |
400 zł 320 zł
347 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1778, Warszawa, j.w., Plage 364 |
III VF |
250 zł 270 zł
348 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1784, Warszawa, j.w., Plage 370 |
400 zł 420 zł