Aukcja 10 / 372

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  POLSKA  August II 1697-1733

talar 1730, Drezno, j.w., Dav.2653, minimalny ślad po uchu, stara patyna

Numer: 372
Opis: August II 1697-1733. talar 1730, Drezno, j.w., Dav.2653, minimalny ślad po uchu, stara patyna
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 18-11-1995
Cena szacunkowa: 650 zł
Cena wywoławcza: 520 zł
Cena wylicytowana: 650 zł
Ilość odsłon: 922