Aukcja 10 / 307
USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
dukat 1658, Gdańsk, j.w., Fr.24, H-Cz.7645 Rl, Kurp.925 Rl, ładna patyna
Numer: | 307 |
Opis: | Jan Kazimierz 1649-1668. dukat 1658, Gdańsk, j.w., Fr.24, H-Cz.7645 Rl, Kurp.925 Rl, ładna patyna |
Stan: | II+, Choice Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 18-11-1995 |
Cena szacunkowa: | 2 000 zł |
Cena wywoławcza: | 1 600 zł |
Cena wylicytowana: | 2 150 zł |
Ilość odsłon: 1085