Zakończenie: 09-09-2021 20:00 ÷ 22:31
Polska, medal na pamiątkę zaślubin Władysława IV i Ludwiki Marii Gonzagi, pocz. XVIII w. (?)
329922
Aw: Popiersie Ludwika XIV w prawo, niżej sygnatura J•MAVG... | II |
240 zł szac. 350 zł 181 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal antypapieski, XVII w.
329967
Aw: Głowa papieża, która po obróceniu staje się głową dia... | III |
360 zł szac. 100 zł 444 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Ludwik V Gnuśny, 1838
329969
Aw: Popiersie władcy w prawo, na dole sygnatura CAQUÉ 183... | II/II+ |
230 zł szac. 250 zł 127 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Odon, 1839
329970
Aw: Popiersie władcy w lewo, z boków sygnatura CAQUÉ - 18... | II/II+ |
240 zł szac. 250 zł 97 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Chlodwig II, 1840
329971
Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej sygnatura CAQUÉ 1840,... | II+ |
250 zł szac. 250 zł 83 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal - Święty Jerzy
330016
Aw: Święty Jerzy na koniu przebijający włócznią smoka, Rw... | I |
80 zł szac. 120 zł 40 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Medal - Pokój Wam, 1987
330017
Aw: Półpostać papieża w lewo, w lewej ręce trzyma pastora... | I |
135 zł szac. 140 zł 58 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal - św. Franciszek z Asyżu
330023
Aw: Półpostać świętego zwrócona w lewo i napisy Św. Fraci... | I |
85 zł szac. 120 zł 44 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy dla Jana Maciejewskiego, 1839
330030
wydany przez Federację Przemysłu mechanicznego i metalowe... | III+ |
120 zł szac. 150 zł 122 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Śląsk, medal z wystawy piekarniczo-cukierniczej we Freiburgu (Świebodzicach), 1903
330031
Aw: Herb z preclem pod koroną, trzymany przez dwa lwy, po... | III+ |
310 zł szac. 100 zł 159 wyświetleń |
6 | zakończona |