Niemcy, medal antypapieski, XVII w.

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 22:05:20
329967
Opis: Niemcy, medal antypapieski, XVII w., Aw: Głowa papieża, która po obróceniu staje się głową diabła, ECCLESIA ◦ PERVERSA • TENET • FACIEM DIABOLI, Rw: Głowa księdza w kapeluszu, która po obróceniu staje sie głową błazna, STVLTI ALIQVANDO SAPIENTES
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro lane, 35.5 mm, 14.19 g, wtórnie dolutowane uszko

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 445

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  270 zł
4)  230 zł
5)  155 zł
6)  85 zł
7)  70 zł
8)  65 zł
9)  60 zł