Grecja i posthellenistyczne, drachma, ok. III w. pne

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 20:35:00
329925
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Karia - Rodos, drachma, ok. III w. pne, Aw: Głowa Heliosa na wprost, Rw: Kwiat róży z liściem, pomiędzy łodygą P-O
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 15.4 mm, 2.81 g

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 619

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  300 zł
4)  260 zł
5)  120 zł
6)  100 zł
7)  85 zł
8)  70 zł
9)  65 zł
10)  60 zł