Polska, 400. rocznica śmierci Jana Długosza, 1880

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 22:10:20
330094
Opis: Polska - XIX wiek, 400. rocznica śmierci Jana Długosza, 1880, Kraków, Aw: Głowa w prawo, w czapce, niżej sygnatura W.GLOWACKI, z boków ✶1415 - +1480, w otoku wieniec i JAN DŁUGOSZ, Rw: W wieńcu księga, w której KRONIKA / DZIEJÓW - POLSKICH, PAMIĄTKA OBCHODU 400 LET: ROCZNICY ŚMIERCI W KRAKOWIE - D. 19/5 [herb Krakowa] 1880
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 34.4 mm, 11.10 g, wybite uszkodzonymi stemplami, zacięcie przy krawędzi, rzadki
Literatura: H-Cz. 8064

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 751

1)  2 400 zł
2)  2 300 zł
3)  840 zł
4)  195 zł
5)  170 zł
6)  155 zł
7)  150 zł