Polska, złotówka, 1766 FS

Polska, złotówka, 1766 FS

Polska, złotówka, 1766 FS

Cena wylicytowana: 1 900 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 21:17:40
329896
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795), złotówka, 1766 FS, Warszawa, duże Orły, dodatkowy loczek w peruce
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękna moneta w pudełku NGC nr 5779211-021 z oceną MS62
Literatura: Parchimowicz SAP 19.a6, Plage 272, Berezowski 1.25 zł

Cena końcowa: 1 900 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 1187

1)  1 900 zł
2)  1 850 zł
3)  1 800 zł
4)  1 650 zł
5)  1 500 zł
6)  1 350 zł
7)  1 250 zł
8)  1 150 zł
9)  1 050 zł
10)  920 zł
11)  880 zł
12)  840 zł
13)  800 zł
14)  780 zł
15)  740 zł
16)  720 zł
17)  680 zł
18)  390 zł
19)  370 zł