Francja, medal z serii władcy Francji – Chlodwig II, 1840

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 22:04:40
329971
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Chlodwig II, 1840, Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej sygnatura CAQUÉ 1840, CLOVIS II DIT LE - FAINÉANT ROI DE FRA•, Rw: CLOVIS II. / 12EME. ROI. / FILS DE DAGOBERT I. / NÉ 634. / ROI 638. / TUTELLE DE LA REINE NANTILDE / ET D'EGA MAIRE DU PALAIS. / CONVOCATION A ORLÉANS / DES SEIGNEURS DE BOURGOGNE 641. / MORT DE LA REINE NANTILDE 642. / RÉUNION DE TOUTE LA MONARCHIE / APRÈS LA MORT DE SIGEBERT 650. / ASSEMBLÉE A CLICHI / DES GRANDS ET DES ÉVÈQUES / DU ROYAUME, / 653. / MORT 656.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.7 mm, 67.66 g, patyna, niewielkie uderzenie przy krawędzi rewersu

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 88

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  220 zł
4)  200 zł