Francja, medal z serii władcy Francji – Ludwik V Gnuśny, 1838

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 22:04:00
329969
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Ludwik V Gnuśny, 1838, Aw: Popiersie władcy w prawo, na dole sygnatura CAQUÉ 1838, LOUIS V DIT LE - FAINÉANT ROI DE FRANCE, Rw: LOUIS V DIT LE FAINÉANT. / 35EME. ROI. / FILS DE LOTHAIRE. / NÉ 967. / ROI 986. / SIEGE / ET PRISE DE RHEIMS 986. / ARMÉE LEVÉE / POUR MARCHER AU SECOURS DE BOREL / COMTE DE BARCELONNE / DANS UNE GUERRE / CONTRE LES SARRASINS / 986. 987. / DISSENSIONS / ENTRE LE ROI / ET LA REINE BLANCHE 987. / MORT 987.
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 52.0 mm, 61.61 g, patyna

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 131

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  190 zł