Polska, medal na pamiątkę zaślubin Władysława IV i Ludwiki Marii Gonzagi, pocz. XVIII w. (?)

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 22:09:40
329922
Opis: Polska - Władysław IV Waza (1632–1648), medal na pamiątkę zaślubin Władysława IV i Ludwiki Marii Gonzagi, pocz. XVIII w. (?), Paryż, Aw: Popiersie Ludwika XIV w prawo, niżej sygnatura J•MAVGER•F•, LUDOVICUS XIIII • REX CHRISTIANISSIMUS •, Rw: Jeździec na koniu, prowadzony przez Hymena z pochodnią, REGINA - POLONIS - DATA•, w odcinku LUD • MAR • CONZAGA • ULADISLAO / IV • POLON • REGI • / COLLOCATA • / M • DC • XLV •, medal autorstwa Jeana Maugera
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 41.1 mm, 31.01 g
Literatura: H-Cz. 9731, Raczyński 122, ZKW Medale 51c

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 182

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł