Zakończenie: 09-09-2021 20:00 ÷ 22:31
Polska, KOPIA GALWANICZNA medalu na pamiątkę zwycięstwa pod Wiedniem, 1683 (oryginał)
330044
Aw: Popiersie Jana III w prawo, w wieńcu laurowym, paluda... | III+ |
420 zł szac. 150 zł 198 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, Medal nagrodowy Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie, 1894
330045
Aw: Gałązka palmowa, obok POWSZECHNA WYSTAWA / KRAJOWA / ... | II |
680 zł szac. 400 zł 188 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, medal na jubileusz 50-lecia Akademii Medycznej we Wrocławiu, 2000
330046
Aw: Popiersie lekko w prawo, z prawej AM / 50 LAT / W, SA... | I |
380 zł szac. 500 zł 89 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Helena Paderewska, 1989
330047
Aw: Popiersie w lewo, z lewej HELENA PADEREWSKA, PRZEWODN... | I |
920 zł szac. 500 zł 128 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN – Jadwiga Andegaweńska, 1983
330048
Aw: Awers denara krakowskiego z literą h nad tarczą andeg... | I/I- |
680 zł szac. 750 zł 168 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Włochy, medal pamiątkowy (KOPIA), 1940
330060
Aw: Mussolini i Hitler na koniach, w lewo, niżej swastyka... | I/II |
60 zł szac. 100 zł 82 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, Medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917
330090
Aw: Popiersie w mundurze według portretu Grassiego, na do... | II- |
165 zł szac. 120 zł 89 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Stanisława Staszica, 1926
330091
Aw: Popiersie Stanisława Staszica w lewo, na odcięciu pop... | II |
320 zł szac. 250 zł 127 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, Generał Józef Bem, 1928
330092
Aw: Popiersie na wprost, GENERAŁ JÓZEF BEM * 1794*1850, R... | II+ |
155 zł szac. 120 zł 117 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, 400. rocznica śmierci Jana Długosza, 1880
330094
Aw: Głowa w prawo, w czapce, niżej sygnatura W.GLOWACKI, ... | II |
2 400 zł szac. 250 zł 751 wyświetleń |
7 | zakończona |