Polska, Medal nagrodowy Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie, 1894

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 22:11:00
330045
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), Medal nagrodowy Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie, 1894, Paryż (?), Aw: Gałązka palmowa, obok POWSZECHNA WYSTAWA / KRAJOWA / 1894; Rw: Skrzydlaty Geniusz na wprost, nakładający wieńce laurowe personifikacjom przemysłu i rolnictwa oraz sztuki, wokół narzędzia i wytwory przemysłu i sztuki, niżej fragment panoramy Lwowa, w tle promieniste słońce, na dole sygnatura Cyp. Godebski - H. Nocq; na obrzeżu nabita punca z literą A, medal projektu Cypriana Godebskiego
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 63.4 mm, 84.51 g
Literatura: Chomyn 647, Przemysł-Sztuka-Polityka 378

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 191

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  400 zł
4)  390 zł
5)  350 zł
6)  330 zł
7)  300 zł
8)  260 zł
9)  250 zł
10)  240 zł