Polska, medal na jubileusz 50-lecia Akademii Medycznej we Wrocławiu, 2000

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 22:14:00
330046
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, medal na jubileusz 50-lecia Akademii Medycznej we Wrocławiu, 2000, Warszawa, Aw: Popiersie lekko w prawo, z prawej AM / 50 LAT / W, SALUS AEGROTI SUPREMA LEX, Rw: Logo Akademii Medycnzej im. Pisatów Śląskich, niżej 1950 • WROCŁAW • 2000, JUBILEUSZ 50-LECIA AKADEMII MEDYCZNEJ IM•PIASTÓW ŚLĄSKICH, na obrzeżu nabity znak mennicy i punca Ag925, medal projektu R. Regulińskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 59.9 mm, 104.89 g, nakład 40 sztuk
Literatura: Paszkowycz 107/99

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 90

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  350 zł
4)  350 zł
5)  330 zł
6)  300 zł