Polska, Medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 22:11:20
330090
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), Medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917, Aw: Popiersie w mundurze według portretu Grassiego, na dole sygnatura J.WYSOCKI, wokół TADEUSZ KOŚCIUSZKO 1746+1817 Rw: Panorama Wawelu i kopca Kościuszki, w otoku ON ZERWAŁ KAJDANY, W KTÓRYCH JĘCZAŁ NARÓD, w odcinku TOW•NUM•KRAK• / 15•X•1917, medal projektu Jana Wysockiego
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 70.3 mm, 85.43 g
Literatura: Strzałkowski 400

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 90

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  120 zł
4)  120 zł
5)  100 zł
6)  80 zł
7)  75 zł