Polska, Medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Stanisława Staszica, 1926

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 22:11:40
330091
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Stanisława Staszica, 1926, Warszawa, Aw: Popiersie Stanisława Staszica w lewo, na odcięciu popiersia sygnatura J.AVMILLER, STANISŁAW STASZIC; Rw: PAŚĆ MOŻE / I NARÓD WIELKI, / ZNISZCZEĆ- / TYLKO NIKCZEMNY, niżej T.N.W. / 1926, projektu Józefa Aumillera
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 55.1 mm, 70.71 g, dorbne uszkodzenia przy krawędzi, medal w oryginalnym pudełku Mennicy Państwowej
Literatura: Strzałkowski 565 (R)

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 127

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  230 zł
4)  220 zł
5)  190 zł
6)  170 zł
7)  165 zł
8)  155 zł
9)  150 zł